محل تبلیغات شما

من معمولاً صبح زود بیدار می شوم و وقت کافی برای خواندن رومه ، مراقبه و نوشتن دارم. به نظر شما انجام این کار در چه ساعتی از روز درست است؟ پیشنهاد می کنم حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه از وقت خود را صرف انجام این کارها کنید.

حدود یک سال پیش همسرم مرا در یک کارگاه پیشرفته ثبت نام کرد. فقط بعد از یک کلاس به کارگاه علاقه مند شدم و خیلی زود در کلاسهای هفتگی شرکت کردم ، در اجراها شرکت کردم و چندین شب را بیرون از خانه گذراندم.

در همان زمان ، شروع به بردن دوستان به رستوران های مختلف محلی کردم. من هر روز صبح به باشگاه می رفتم و آخر هفته ها می نوشتم. علاوه بر این ، کارهای بیشتری برای انجام دادن به من داده شد.

چگونه زمان خود را بهینه کنیم؟

زندگی شلوغ بود … کمی بیش از حد شلوغ. یادم نمی آید آخرین باری که من و همسرم روی کاناپه نشسته ایم تلویزیون تماشا می کنیم یا در مورد موضوعی مذاکره می کنیم. وقتی او پرسید ، “برنامه های شما برای هفته چیست؟” نمی توانستم بفهمم منظور او دقیقاً چیست: چگونه این هفته برای یکدیگر برنامه ریزی کنیم؟ ارتباطم درد گرفت.

من لیستی از نحوه گذراندن ساعات بیداری خود تهیه کردم و اعتراف کردم که کارهای زیادی برای انجام دادن دارم. البته ، من از هر کاری که کردم لذت بردم ، اما وقت کافی برای کمک به مهمترین قسمتهای زندگی ام را نداشتم.

سرانجام من و همسرم برای خودمان وقت گذاشتیم. ما آخر هفته برنامه سفرها و تورهایی را در نظر گرفتیم. هر دوی ما برنامه شلوغی داریم ، بنابراین می خواستیم لحظات مهم را در تقویم مشخص کنیم. وقتی اولویت بندی رابطه ام را شروع کردم ، به همسرم گفتم که من برای او و کارهایی که انجام می دهیم ارزش قائلیم. در نتیجه ، متوجه شدم که نه تنها دیگر خیلی شلوغ نیستم ، بلکه مثمر ثمرتر شده ام و روابط شخصی ام کامل تر شده است.

https://fox-film.ir/چگونه-زمان-خود-را-بهینه-کنیم؟/

ناز گل هدیه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها